Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji.

       W celu złożenia reklamacji, prosimy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
     Prosimy o wypełnienie formularza reklamacji i dołączenie go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczynę reklamacji, datę zakupu oraz wystąpienia wady. Należy również wskazać oczekiwaną formę rekompensaty w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamcji.

2.Odesłanie produktu
     Prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. 
Przesyłkę należy opatrzyć dopiskiem "REKLAMACJA FROGGY.PL". Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem jak również wysłanych za pośrednictwem paczkomatów Inpost. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszty przesyłki zostaną zwrócone.

3. Wysyłka
     Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Sabina Urbanek Kreatywne Smyki
Bursaki 29a
38-400 Krosno

Uwaga!

  • Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt spod wskazanego adresu. 

Zwrot towaru.

       Zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma  14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy o wypełnienie potrzebnego oświadczenia i odesłanie na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Sabina Urbanek Kreatywne Smyki
Bursaki 29a
38-400 Krosno

       Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami należy dołączyć  także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 1. Formularz zwrotu.
     Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu i dołączenie do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru zwracanego produktu, nr konta bankowego.

2.Odesłanie produktu
     Prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. 
Przesyłkę należy oznaczyć dopiskiem "ZWROT FROGGY.PL". Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem jak również wysłanych za pośrednictwem paczkomatów Inpost.

3. Wysyłka
     Zwracany produkt/produkty należy wysłać na adres:


Sabina Urbanek Kreatywne Smyki
Bursaki 29a
38-400 Krosno

Uwaga!

  • Można skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy zwracany produkt, za niewielką dopłatą.
  • Zwrotowi podlegają jedynie towary nieużywane i zapakowane w oryginalnych opakowaniach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl